Telewizja UPC

« 4 5 6 7 8 9 10 »
 • Zrobiłem ponowne wyszukiwanie sieci. Program Vh1 znajduje się w spisie po wciśnięciu guide jednak wciśnięcie Ok po najechaniu na niego nic nie daje. Tak jak napisał Grzegorz przechodzenie przyciskiem +/- nie znajduje tego numeru kanału.Pomaga jedynie ręczne wpisanie. Dekoder po wymianie.

 • widocznie moja uwaga zadziałała. włączywszy rano tv , kanał vh1 znajduje się tak jak powinien

  , dziękuje

 • Zgadza się już jest ok. Wczoraj wieczorem były problemy z TVN i TVN 24 (pikseloza) a potem na moment brak sygnału.

 • http://media2.pl/euro2012/92090-Vectra-Wlaczymy-TVP1-HD-i-TVP2-HD.html

  http://media2.pl/euro2012/92039-Multimedia-Polska-wlaczy-TVP1-i-TVP2-w-HD.html

  UPC jak zawsze OSTATNIA W POLSCE... choć nie - jeszcze gorzej, nawet nie wiadomo czy ostatnia, na razie to w ogóle nie wiadomo czy w ogóle doda TVP1 HD i TVP2 HD przed Euro... UPC to najgorszy operator TV w Polsce, od dawna, ale teraz to już jest po prostu dramat - WSZYSCY oprócz UPC ciągle dodają nowe kanały, WSZYSCY oprócz UPC mają HD w standardzie, jak tak dalej pójdzie to UPC za rok (wiadomo, są umowy czasowe itp.) będzie miała o kilkadziesiąt % mniej klientów niż ma dzisiaj, a dzisiaj już ma mniej niż miała kilka miesięcy temu - co jest ewenementem, każdemu operatorowi rośnie - UPC spada.

 • @Kulfon Dupon, Pawel Kowalski: W tym roku włączyliśmy m.in. Eurosport HD, Eurosport 2 HD. Crime&Investigation Polsat , Polo TV i Vh1. Wkrótce abonenci UPC będą mogli oglądać także Orange Sport i AXN Spin. W sumie, przez pierwszą połowę roku, oferta Telewizji Cyfrowej UPC zostanie wzbogacona o co najmniej 10 nowych kanałów.

  Prowadzimy rozmowy z nadawcami (także TVP 1HD i TVP2 HD) i planujemy dalsze zmiany obejmujące nowe propozycje zarówno w standardowej, jak i wysokiej rozdzielczości. UPC posiada najbogatszą ofertę filmów i programów na żądanie- znajduje się tam ponad 450 filmowych hitów dostępnych od zaraz a także ponad 1600 bezpłatnych seriali i programów. Pozdrawiamy.

 • @UPC dajcie spokój z tym chwaleniem się kilkoma kanałami... wymieniacie tu powiedzmy 7 dobrych kanałów a w tym samym czasie wasza konkurencja bardziej znacząco powiększyła swoją ofertę. Na dodatek ciągle wciskacie tą gadkę o VoD ileż to tam dobra jest....szkoda tylko że jak już coś dobrego tam znajdę to dużo kosztuję....

  Co do prowadzonych rozmów z nadawcami to jeszcze z 2 lata temu uwierzył bym w to co piszecie i cieszył się że oferta będzie powiększona, jednak teraz mam nadzieje że NARESZCIE zaczęliście rozumieć o co się was prosi i naprawdę prowadzicie rozmowy które zakończą się owocnie...

  P.S.

  Zmiany programowe, pomimo tego że są według mnie zbyt małe oceniam bardzo dobrze i mam nadzieje że są one początkiem waszego poważniejszego podejścia do oferty TV

 • Dziekujemy UPC za udzielenie odpowiedzi. Ale może bez tych marketingowych bełkotów ;))))

  "W sumie, przez pierwszą połowę roku, oferta Telewizji Cyfrowej UPC zostanie wzbogacona o co najmniej 10 nowych kanałów."

  Po dwóch latach słabego rozwoju wreszcie "coś" wprowadziliście. Jednak na razie z tej top 10 tylko dwa kanały (Eursport HD i Eurosport 2 HD) były najbardziej oczekiwane przez widzów. Nadal jednak nie załataliście DZIUUUUUUUUUUUURY, która jest między Wami a konkurencją. Nie wspomnę o braku pełnych pakietów HBO HD I Canal+ HD za które pobieracie dodatkowe opłaty. 6 zł za 1 kanał HBO w HD u "lyyyyydera" rynku?

  "Prowadzimy rozmowy z nadawcami (także TVP 1HD i TVP2 HD) i planujemy dalsze zmiany obejmujące nowe propozycje zarówno w standardowej, jak i wysokiej rozdzielczości."

  Zapowiedzi pocieszające, jednak liczą się fakty. Euro 2012 juz 8 czerwca ;-))))))))))))))). WIęc przekonamy sie jak "lyyyyyyder" dogaduje się z nadawcami.

  "UPC posiada najbogatszą ofertę filmów i programów na żądanie"

  Czy wy nie rozumiecie tego, że abonenci telewizji kablowej kupują ofertą DLA TELEWIZJI? Czyli w pierwszej kolejności rozwój telewizji cyfrowej o nowe kanały, a VOD może być dodatkiem. Gdyby te Wasze UPC na żadanie było super, megia i hiper nie stracilibyście w pierwszym kwartale 13 tys. abonentów telewizji. Bo jakoś net rośnie, telefon rośnie, a abonentów telewizji ubywa, czyżby klienci nie poznali się na świetnej ofercie? ;)))))

 • macie jakieś nowe promocje na HBO?

 • Super cieszymy się, że dodaliście Eurosport HD i Eurosport2 HD tylko proszę sprawdzić kiedy te kanały były u konkurencji! Wprowadzenie Orange Sport też umieliście zepsuć doskonale. Najciekawsza pozycja programowa z Orange Sport w tym roku przeszła nam koło nosa (finał pucharu Niemiec), zresztą finał pucharu Włoch również przejdzie koło nosa. I znając życie tak samo skopiecie wprowadzenie TVP1 HD i TVP2 HD wprowadzając je zapewne po Igrzyskach, bo o Euro już nawet nie marzę. Jak wszyscy się już dogadali, a Wy nie! To oczywistym jest, że się już nie dogadacie na ME.

 • @Daniel Dąbrowski: W Dziale Utrzyamnia Klienta jest promocja na HBO o nazwie "Wzmocnij emocje", a w jej ramach: 3 miesiące HBO SD + HBO HD + HBO OD za darmo, od 4 miesiąca cały komplet za 25 zł miesięcznie (bez zobowiązania i bez potrzeby odświeżenia podstawowej oferty). Tylko musisz dzwonić do Działu Utrzymania Klienta (nie do BOK czy działu sprzedaży, bo tam g... wiedzą). Aaaaa. Promocja jest dla tych co nie mieli wcześniej HBO. Jesli masz HBO to chyba bez wypowiedzenia na HBO się nie obejdzie. Niestety tak UPC traktuje stałych klientów - jak klientów drugiej kategorii. Ale życzę powodzenia !!!

  @Marcin Kowalczyk: Dokładnie. UPC potrafi spipeszyc nawet włączenie Orange sport, który dołączy od czerwca, gdy już nic ciekawego nie będzie bo Euro 2012 ;-))). No ale wtedy ogłoszą, że są super. Na szczęście dzisiaj u mnie włączyli sygnał pierwszego multipeksu DVB-T i mam dostęp do brakujących kanałów, m.in. TTV czy ATM Rozrywka TV. Tylko podstawowe kanały chciałbym mieć w jednym dekoderze UPC.

 • Adas no jak to co na to UPC. Pozwól, że ci zacytuję... "Posiadamy najbogatszą ofertę filmów i programów na żądanie- znajduje się tam ponad 450 filmowych hitów dostępnych od zaraz a także ponad 1600 bezpłatnych seriali i programów. Pozdrawiamy."

  Mięłgo weekendu ;)

 • @UPC Polska: W sumie, przez pierwszą połowę roku, oferta Telewizji Cyfrowej UPC zostanie wzbogacona o co najmniej 10 nowych kanałów.

  skoro macie takie plany to dla czego nie podajecie oficjalnych informacji i nazw kanałów jakie będą dołączone poza oczywiście tymi o których już wiemy??... będziecie nas mamić takimi newsami jak przez ostatnie lata nic nie robiąc w kwestii DTV? Teraz już nie przekonacie abonentów samym hasłem typu "już wkrótce jeszcze więcej nowości" albo, że niby prowadzicie rozmowy z nadawcami z których to rozmów i tak nic nie wynika dla nas abonentów.

  Śmieszne jest to że chwalicie się wzbogaceniem oferty o zaledwie 10 kanałów, ale zapomnieliście dodać, że 3 inne "dobre" wylatują z oferty, moim zdaniem, choć śmiem twierdzić, że nie tylko moim przeglądając chociażby wpisy na facebooku i na forum dot. upc pod adresem "http://forum.mediaswiat.pl" to poza tymi dziesięcioma jeszcze co najmniej kilkanaście innych wam brakuje aby dogonić konkurencję!!

  Poniżej można zobaczyć wykaz kanałów, których brak w UPC a które są obecne w 6 innych największych telewizjach kablowych... porównałem wykaz z JAMBOX, VECTRA, TOYA, MULTIMEDIA, TESAT, INEA :>

  A proszę bardzo szanowne UPC...

  http://images41.fotosik.pl/1527/92640afb7a831a91.jpg

 • W Pabianicach wkroczyła sieć TOYA z ofertą cyfrowej telewizji. UPC nie świadczy te usługi w moim mieście więc jest okazja aby skorzystać z innej i lepszej oferty niż tv analogowa, która nie potrafi nawet zrobić porządku z kanałami 16/9.

 • Ja tam chciałbym mieć hbo 2 , hbo comedy , c+ gol , c+ weekend w HD skoro płacę te dodatkowe pieniądze za HD i jakoś inne kablówki to oferują.

  Dodatkowo na Euro chciałbym oglądnąć 3ci mecz w HD , a skoro tvp hd nie przeprowadzi tego meczu to tvp1/tvp2 hd też by się przydało tym bardziej ,iż od 1 czerwca wchodzi w standardzie do naziemnej tv , więc w czym problem UPC ??!!??!!

 • Szanowne UPC !!! Wszyscy na tym forum i wielu innych dotyczących UPC narzekają na ubogą ofertę programową telewizji cyfrowej. Sam jestem użytkownikiem Canal+ HD i uważam że brak Canal+Gol HD i Canal+Weekend HD to całkowita kpina i lekceważenie abonentów którzy wydają dodatkowe pieniądze na pakiet Canal+HD a otrzymują produkt wybrakowany w stosunku do innych sieci kablowych. Dziwi mnie postawa UPC i totalny brak informacji co do przyszłości rozwoju oferty. Osobiście czuję się rozczarowany takim lekceważeniem. Wszystkich nie zadowolonych informuję, że do końca czerwca można bez żadnych konsekwencji zrezygnować z usług UPC i przejść do konkurencji. Namawiam jednak UPC do zmiany polityki programowej a wtedy dotychczasowi abonenci nie zrezygnują z Waszych usług. Wystarczy tylko dogonić konkurencję która już strasznie programowo odskoczyła. Mam nadzieję że starczy nam abonentom cierpliwości. P.S. a co z TVP1HD i TVP2HD? Konkurencja już dawno ogłosiła że ma umowy.

 • A tu żeby UPC nie musiało się nadwyrężać z szukaniem lista kanałów HD na które czekają klienci UPC a które to ma w ofercie JAMBOX:

  Nr kanału Nazwa kanału

  244 MGM HD film

  190 nPremium HD

  191 nPremium 2 HD

  192 nPremium3 HD

  193 nPremium4 HD

  172 Cinemax HD

  173 Cinemax 2 HD

  164 HBO 2 HD film

  317 Next Music HD

  368 Next Young 3D HD

  364 Next Young HD

  131 TVS HD +1

  111 TVP1 HD*

  112 TVP2 HD*

  365 Next TV 3D HD

  366 Next Man 3D HD

  367 Next Lejdis 3D

  361 Next TV HD

  362 Next Man HD

  363 Next Lejdis HD

  165 HBO Comedy HD

  241 FOX HD serial

  245 Romance TV HD

  215 nSport HD

  158 CANAL+ Gol HD

  159 CANAL+ Weekend HD

  To tylko JAMBOX a przydała by się paczka kanałów HD od CYFRY+ i TVN

  TVN7 HD

  TVN TURBO HD

  TVN STYLE HD

  DOMO+HD

  KUCHNIA+HD

  PLANETE+HD

  ALEKINO+HD

  MINIMINI+HD

  TELETOON+HD/HYPER+HD

 • @Jacek

  Myślę że gdzieś za 10-15 lat będzie to możliwe ;)

 • co prawda mam vectre która so bardzo chwale szkoda ze niemaja polsatów sportowych ale pal licho w promocji za 50 zł mam 123 kanały w tym 17 kanałów w hd pod koniec maja włacza tvp1 hd tvp2 hd bede miał 19 kanałow w hd to jest oczywiscie platyna mój znajomy złozył uwas rezygnacje załozył telewizje n za 85zł ma miedzy innymi 27 kanałów w hd co wy nato upc ludzie odwas uciekaja

 • Ze stronki kanału HOT TV

  O nasHOT TV to odpowiedź na potrzeby widzów, którzy zmęczeni codziennością właśnie w mediach szukają odpoczynku, odprężenia i relaksu.

  Kanał prezentuje programy realizowane na najwyższym poziomie, kręcone w luksusowych, urządzonych z przepychem wnętrzach, przy udziale niezwykle pięknych, eleganckich kobiet z „klasą”.

  HOT TV – to przede wszystkim piękne kobiety, szybkie luksusowe samochody, najmodniejsze kluby taneczne w kraju i na świecie. Intrygujący, śmiały, pełen ciekawych materiałów muzyczno-rozrywkowych kanał prezentuje historie, które pomogą inaczej spojrzeć na otaczający świat.

  Naszą ramówkę wypełniają : relacje z klubów i nagrań teledysków , informacje o najnowszych trendach w modzie, nowinki motoryzacyjne, relacje z targów motoryzacyjnych z całego świata, programy aerobic dance floor, programy reality show z udziałem pięknych dziewczyn oraz ciekawa, wpadająca w ucho muzyka.

  Zapraszamy przed telewizory miłośników piękna i luksusu.

  Nadajemy 24 h na dobę.

  Sygnał odbierać można z satelity:

  Eutelsat Hot Bird 13B

  transponder: 77

  częstotliwość: 12,245 GHz

  polaryzacja: pozioma H

  Od maja jesteśmy dostępni w sieci UPC i Aster.

 • ^ kolejny śmieć w SD pokroju iTV,Polonia1 ....

 • No może coś się wreszcie ruszy !!! Darujcie sobie HOT TV bo to strata miejsca - ten kanał to zwykły śmieć. Niedługo podobno będzie komplet kanałów HBO w HD. Do kompletu należało by jeszcze dorzucić CANAL+WEEKEND HD i CANAL+GOL HD.

 • Witam, mam pytanie: posiadam pakiet Max HD wraz z multiroom HD, chciałbym przejść na wersję multiroom HD z nagrywarką czy w takim przypadku (wymiana dekodera na ten z nagrywarką) będzie konieczność opłaty za instalację? Jeśli tak to z jakiej okazji skoro to tylko wymiana dekodera. A jeśli nie to co trzeba zrobić aby przejść na nagrywarkę?

  Pozdrawiam.

 • Mam pytanko w sprawie POLSAT SPORT EXTRA HD. Jak informuje Polsat wraz z likwidacją Polsat Football wprowadza POLSAT EXTRA HD. Od tego momentu kanały sportowe Polsatu SD będą się pokrywać z kanałami HD. Czy wersja POLSAT SPORT EXTRA HD będzie dostępna w UPC od początku czy trzeba będzie coś poczekać ?

 • a może by tak radyjko tez rozwinąć?

 • witam, czy nie dało by sie zrobić żeby ci ci mają dekoder Hd oglądali kanały tylko Hd bez powielania czyli bez np TVN sd tylko HD bo niestety dodawanie do ulubionych nie zdaje egzaminu bo niestety po pewnym czasie i tak ulubione gina i trzeba na nowo ustawiać

 • Mam pytanie, te kanały w HD które są dodane od 1.06 to na jaki okres czasu? 1 miesiąc, 6?

« 4 5 6 7 8 9 10 »