Telewizja UPC

1 2 3 4 5 6 7 8 »
 • ja za płaciłem 3 zł za pakiet premium i mi nie działa dlaczego? pytanie do Mirosłwa?

 • @ Michał

  Sprawdź czy Twój TV ma taką funkcję jak Overscan lub powierzchnia obrazu. Jeżeli jest to ją załącz. To powinno wyeliminować tę linię.

 • Witam

  Widzę na stronie że pakiet max hd ma 113 kanałów czyli 1 mniej mianowicie nie ma już na wykazie polsat futbol, w takim razie zwalnia się miejsce na nowy kanał np:

  - nsport ?

  - polsat sport news ?

  - orange sport ?

  - fox ?

  - visat history ?

  - travel hd ?

  - discovery ID ?

  - wojna i pokój ?

  takie moje skromne propozycje :)

  pozdrawiam

 • @Dorota: dziękujemy za propozycje :-) Pozdrawiamy.

 • I to by było na tyle :)

 • @UPC

  Kiedy kanał Fox HD ? Coś mi się zdaje, że w marcu.

  Przyzwoicie było by z waszej strony powiększyć również paczkę Canal+ jak i HBO o kanały w HD- płacimy jak w innych platformach sat jak i kablowych, jednakże mamy o 2 kanały w wysokiej rozdzielczości mniej ;x. 6zł za HBO HD to jednak za dużo. Przy tym jakość pozostawia wiele do życzenia.Doceniam Eurosporty w HD- jest to plus dla was ;D. Jeszcze prosił bym o Nsport- wiadomo wczoraj wznowiono Ligę Mistrzów. Gdybyście dołączyli te kanały nie miał bym nic do zarzucenia.

  To tyle z mojej strony ;-)

 • @ Przemysław.''

  Jak poinformowało na forum w temacie Pytania do UPC konsultant tego operatora że dodanie kanału wymaga wg nich sprawdzenia:

  zawartości merytorycznej

  zawartości programowej

  rozrywkowej i atrakcyjności

  UWAGA także na to ma wpływ zdanie klientów (które nie jest brane pod uwagę)

  To jest ABSURD do potęgi!!! Przecież kanały HBO nie nadają od dziś tylko już dłuższy czas.

  HBO 2 HD i HBO COmedy HD nadaje od ponad roku a zawartość mają taką samą jak SD to nie rozumiem takiego SKANDALICZNEGO podchodzenia do abonenta TYM bardziej że BRAK jest promocji na HBO z CINEMAXEM.

  To jest jawne oszukiwanie każdego z nas.

  Mydlenie oczu i uszu że kanały będą dodawane ze względu na zawartość programową i dodawanie np. takiego kanału jak RT Russia Today - przecież ten kanał jest g... warty.

  Dla mnie UPC POLSKA ma w nosie klientów , ich zdania , zapytanie więc po co TO FORUM.

  Mam pytanie jaka jest zawartość rozrywkowa , merytoryczna , programowa kanałów MANGO TV , Polonia 1 , ITV???

 • teraz upc na tablicy powinna wstawic post: Po przeprowadzeniu szczegółowych badań wśród abonentów Telewizja upc od marca wprowadza nowy kanał: TVR ( telewizja dla rolników).

  Za przeproszeniem ale przestancie chrzanic ze sluchacie co abonenci do was mowia bo macie ich głeboko w du...

 • a ja mam pytanie, czy wiadomo już coś na temat dodania kanału fox do upc ??

 • wiadomo że niewiadomo czy wiadomo

 • Dlaczego strona 6 została skasowana? i moja wypowiedz na temat kanału polo tv że UPC nie ma zamiaru w prowadzić kanału polo tv. Od 1 Marca UPC wprowadza nam kanał rolniczy bardzo się postarali masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • tylko że jakoś jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia wprowadzenia TVR do oferty

 • Droga, kochana telewizjo!

  Zauważyłem, iż cena którą mi oferowali wasi konsultanci różni się od tej, która widnieje na fakturze.

  Za HBO naliczacie mi mi 26,61zł- A nie jak mi przedstawiono- 25zł - taka cena również widnieje na stronie UPC, oraz HBO HD kosztuje 6,39zł- a nie 6 zł. Wiem, że jest to nie wielka kwota ( raptem 2 zł), ale nie lubię gdy ktoś ze mną tak pogrywa...

 • http://media2.pl/media/89538-Duze-kablowki-kusza-cyfra.-Nie-oferuja-pelnej-oferty-naziemnej.html#komentarze

  MAM PYTANIE CZY FAKTYCZNIE MAM ZERWAĆ UMOWĘ W MAJU Z UPC CZY ZMIENICIE PODEJŚCIE DO KLIENTA BO PRZESADZACIE NA POTĘGĘ.

  Tak dalej róbcie z wasze wyniki finansowe będą coraz niższe a ludzie będą uciekali bo platformy cyfrowe naprawdę mają wszystko co jest FTA oraz w ilości HD a także cenowo wygrywają z Waszą firmą...

  Proszę o odpowiedź czy dodanie kanału telewizyjnego DARMOWEGO jest bardzo KOSZTOWNE bo ja wiem że to żaden problem. No chyba że UPC jest brak kasy na to by zainwestować w sprzęt nadawczy bo jest potrzeba by zarząd i menagerowie firmy mieli pokaźne pensyje.

  A może odpływ klienta spowodowany słabą ofertą cyfrową gdzie cena jest wysoka spowodował że UPC nie ma kasy na sprzęt nadawczy.

  W tym świetle to UPC KOMPROMITUJE SIĘ NA CAŁEJ LINII...

  Sądzę że jeśli nie dodacie nowych kanałów które są dostępnę w multiplexach , FTA czy kanały które sa oferowane za darmo to bardzo szybko odczujecie to finansowo. A jak wskazują fakty że wskaźniki finansowe wciąż idą w dół i będą jeżeli szybko nie dodacie brakujących kanałów o które proszą jeszcze WASI abonenci.

  CZEKAM na odpowiedź!!!!

 • @Radosław: Abonenci Telewizji Cyfrowej UPC otrzymają stosowną komunikację o zmianie w ofercie programowej oraz o prawach, które wynikają z tego tytułu. Pozdrawiamy.

 • @UPC a jednak żyjecie a już się co niektórzy martwili czy w jakąś depresje żeście nie popadli :)....z wypowiedzi skierowanej do Radosława rozumiem że dalej będziecie mieć nas w du.... i nie należy się spodziewać jakiejkolwiek poprawy z waszej strony?

 • mam pytanie, dlaczego tylko na ostatni post odpisujecie, a gdzie odpowiedzi na poprzednie posty, co to jakieś losowanie jest, tej osobie odpiszemy a tą olejemy ?? ja sie zapytuje gdzie takie kanały jak fox, id,scifi universal ??

 • @Michał, Mariusz: Jeśli wymienione przez Was kanały pojawią się w naszej ofercie to na pewno poinformujemy o tym na Facebooku. Pozdrawiamy.

 • Panowie UPC już przywykła do tego że swoich abonentów ma w głębokim poważaniu a odpowiada tylko na wygodne dla siebie pytania. Po wprowadzeniu pseudokanałów siedzieli cichutko jak szczury pochowane w kanałach, dlatego żałośne są takie wpisy jak ten powyżej że poinformujecie swoich abonentów.Wy przecież macie ich totlanie w dupie skoro nawet nie chcecie darmowych kanałów wrzucić do swojej oferty jak OrangeSport, nie wspominając już ze zdzieracie z ludzi opłaty za kanaly HD a ja jako abonent najwiekszej sieci kablowej w Polsce placac haracz HD lige angielska ogladam w wersji SD

 • Panowie, nie ma co żyć nadzieją na znaczne poszerzenie oferty programowej. Proponuję jedno... masowo ODCHODZIMY od "rodziny" UPC w dniu kiedy POLSAT FUTBOL przestanie nadawać będzie ku temu okazja i nie ma się co łudzić prowadzonymi testami w UPC... to tylko przykrywka aby dawać Nam (Klientom) nadzieję na to, że może wkrótce się coś zmieni.

  (przykre jest to, że przez tak długi czas UPC nie potrafiło się "dogadać" z najbardziej oczekiwanymi przez Klientow stacjami TV takimi jak: SCI-FI UNIVERSAL, FOX, MGM, VH-1, WOJNA I POKOJ, MGM, REBEL TV, BLINK!, POLSAT SPORT NEWS, TV6, czy też kanałami w HD od CYFRY+ oraz ze stajni TVN)

  Zobaczymy jak długo UPC da radę funkcjonować w polsce zarabiając tylko i wyłączenie na usługach internetowych... w takim wypadku widzę rychłe bankructwo AMEN!

 • Witam, ja chciałabym zapytać co się dzieje z kablówką w Zabrzu? Od dłuższego czasu zacinają się kanały. Ale dziś już nie da się nic oglądać!! Mam dekoder HD z nagrywarką. Często działo się tak po zatrzymaniu filmu i późniejszym włączeniu go ponownie, ale teraz dzieje się tak podczas normalnego oglądania. Oto filmik jak wygląda u nas oglądanie telewizji :/ : http://w582.wrzuta.pl/film/8UOmuhe6Wpi/mov00370

 • Odpowiedzi typu: "Jeśli [...] pojawią się w naszej ofercie to na pewno poinformujemy o tym na Facebooku" przecież jak coś będzie to się i tak dowiemy. Klienci chcą wiedzieć ile mają czekać.

1 2 3 4 5 6 7 8 »