Telewizja UPC

« 27 28 29 30
 • Kiedy wprowadzicie platformę HORIZON i wymienicie DEKODERY ??

 • Wszystkich nie zadowolonych klientów UPC z ich obsługi, jakości świadczonych usług, źle działających dekoderów, oprogramowań zapraszam na profil: Może razem coś damy radę zrobić !!

  https://www.facebook.com/groups/424953774272333/

 • A ja się pytam gdzie się podział kanał History HD???? bo w tej chwili są aż 3 duble tego kanału w kiczowej wersji SD i z jakimiś reklamami co chwile.

 • @Piotr, pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Kanał w wersji HD zostanie uruchomiony w możliwie najkrótszym czasie.

 • a jakis bliższy termin ? styczen luty czy grudzień 2014 r. ?

 • @Marcin, jak tylko będziemy mieli takie informacje od razu je opublikujemy.

 • Oby jak najszybciej może wtedy nowe dekodery nowy soft będzie działał jak powiien

 • 21 wiek !! Dekoder się wiesza, zaproponowano wymianę, ale w XXI wieku technicy UPC nie mają możliwości zgrania na nowy dekoder aktualnie nagranych programów !! Więc przez ich braki w technice wymiana dekodera wiąże się z tym co posiadam na dysku !!

 • Plany planami to jeszcze nic pewnego.

 • Kiedy UPC przywróci History HD. Pieniądze bierzecie za HD, a dajecie SD. Jakby to można było nazwać?

 • Dziękuje upc za dalszą pikseloze na nat geo wild, i polsat sport news na którym dziś leci F1 ,ale wasi nieudolni mechanicy nadal się kompromitują i nie mogą tych 2 kanałów naprawić , kłamiecie w żywe oczy nadal ,macie chyba nas za idiotów ,ale my klienci wam za to odpłacimy ,żenady i kompromitacji waszej ciąg dalszy ,bankowo bede spadał jak tylko bedę mógł od was ,bynajmniej z tv cyfrowej.

 • Co się dzieje z telewizją cyfrową w Warszawie (Grochów). 3/4 dnia nie było nic w kablu, ani tv, ani net, ani telefon - tak że nawet nie można było nic się dowiedzieć. Teraz działa net i telefon, brak tv. Proszę o odpowiedź i to bardzo szybko bo jak już będzie to sam zauważę. Czekam!!!

 • Pytania - 10 dni temu, TV - 17 dni temu, czyżby FB "schodził". Ale z drugiej strony zauważyłem, że właściwie to nie warto nic pisać, o nic się nie pytać. Przecież tak naprawdę to nie ma żadnej sensownej odpowiedzi, a śledząc wpisy innych współużytkowników - to nerwy trzeba mieć że ho ho!. Niech SZANOWENE UPC wyciągnie z tego wnioski, nie odpowiada, że jak będzie to powiadomimy że jest itd. Pozdrowienia, Wesołych Świąt, lepszego 2014 roku.

 • Chyba mam rację, TV - cisza, Pytania - cisza. Pytania się zadaje, gdy jest szansa na sensowną odpowiedź, tematy (problemy) się podrzuca, gdy jest szansa na ich rozwiązanie. Czy szanowne UPC zastanawia sie nad zaistniałą sytuacją, ciszą na FB. Myślę, że nie. A chyba jest coś na rzeczy?

  Mimo wszystko zaryzykuję pytanie: co jest z "wartościowymi programami", które miał się pojawić w kablu? Rok się kończy, a tu cisza. Jedynie TV Republika, dla jednych wartościowy, dla innych niekoniecznie - ale coś jest (program - liczba pojedyncza). No może Stars TV - mamy już liczbę mnogą, ale czy to o to chodziło. Są prezenty dla niektórych - więcej HD dla "uboższych" pakietów. Czy jak ktoś ma max hd (przecież nie za darmo) to na prezent nie zasługuje? Są wersje hd istniejącyh programów w sd, np. axn, universal, polsat film, niektóre muzyczne, czy UPC o tym myśli. I znam odpowiedź, tak myślimy, w odpowiednim czasie powiadomimy. Ja wiem, że pośpiech wskazany jest jedynie przy łapaniu pcheł, ale zbyt długie myślenie charakteryzuje..., no właśnie kogo. Jesteście ludźmi inteligentnymi i coś tam sobie wstawicie. A na koniec: Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, zrozumienia klientów, zrozumienia tego, że Wy jesteście dla nas, a nie na odwrót, zdrowia dla wszystkich i szampańskiej zabawy w Sylwestra. Pozdrawiam.

 • Co może być przyczyną zacinania (ścinania) się niektórych kanałów TVP1, TVP2, TVP1HD, TVPHD,TVP2HD, TVN? w analogówce TVP1 i TVP2, TVN trochę lepiej.

  Nagrania również złej jakości.

 • Czy w tym roku włączycie do tv.cyfrowej upc polska kanał N-sport hd .czekam na szybką od was odpowiedż droga upc polska. Dziękuję klient upc polska.

 • Kiedy UPC ogarnie temat nagrywarek. Nie ma to jak wrócić do domu, obejrzeć coś co było zaplanowane a tu.... dysk w nagrywarce pusty, zero nagrań (które jeszcze wczoraj były). Pomijam też częstotliwość wymiany tego sprzętu.

« 27 28 29 30