Telewizja UPC

1 2 3 4 »
 • Zachęcamy do dzielenia się opinią na temat naszej oferty programowej. Liczymy również na Wasze opinie o usłudze Zdalne Nagrywanie i UPC NA ŻĄDANIE.  Like this post to subscribe to the topic.
 • Bardzo głośno reklamowany pakiet Super HD od dłuuugiego czasu kompletnie nie jest rozwijany , dlaczego nie robią Państwo nic w tym kierunku ? I nie mam wcale na myśli , oczekiwanego od dawna sportowego kanału Eurosport .

 • Szanowne UPC. Jestem abonentem Waszej telewizji cyfrowej od początku, gdy pojawiła się ona w moim mieście. Ogólnie z oferty programowej UPC jestem zadowolony. Mam jednak pretensję, że zbyt wolno - jako lider kablowego rynku - wprowadzacie do oferty nowe kanały telewizyjne, w tym te dostępne "za darmo" (FTA), jak np. Orange sport, TV6, Polsat Sport News czy Polo TV itd. Kuleuej także oferta HD - dodatkowo płatny Super HD miał być powiększany o nowe kanały, a od roku oferta stoi w miejscu.

  Bardzo się cieszę, że w dekoderze UPC posiadam kanały własne Cyfrowego Polsatu (np. Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Futbol) oraz kanały własne Cyfry+ (np. Ale kino+ czy Planete+). Jednak do pełni szczęścia wciąż brakuje kanałów telewizji "n" (nSport, nPremium/nFilm, Wojna i Pokój), by w jednym dekoderze posiadać pełny przekrój programowy. Mam nadzieję, że wkrótce to nastąpi.

  Osobiście mam także pretensję, że pod ponad półtora roku nie ma u Was promocji na opcję HBO i Cinemax. Dodatkowo, mimo większych standardowych cen, oferujecie wybrakowany pakiet HBO HD tylko z jednym kanałem HD. Mam nadzieję, że to się zmieni.

  Dziękuję także za rozwój usług typu Kanały na życzenie. To bardzo przydatna opcja. Ale mam wrażenie, że zajmując się drugorzędnymi usługami zapominacie o podstawie operatora kablowego - o powiększaniu oferty programowej. Bo lider powinien być przed konkurencją, a nie ją gonić ;).

  Brakuje mi także w ramach oferty telewizyjnej tzw. full pakietu, łączącego dostęp do wszystkich pakietów telewizyjnych w ramach jednej umowy. Bądź przynajmniej osobnego, jednego pakietu na wszystkie opcje premium (Canal+, HBO, Cinemax, FilmBox, nPremium) , który jednocześnie (dzięki promocyjnej cenie) promowałby klientów korzystających z pełnej oferty telewizyjnej premium. Zmieńcie także pakiet erotyczny, który niepotrzebnie łączycie z kanałami sportowymi przez co sztucznie zawyżacie cenę.

  Brakuje także regularnych informacji dotyczących planów powiększania oferty programowej. We wrześniu, gdy wyłączaliście kilka kanałów z telewizji analogowej, w liście do abonentów zapowiadaliście wysyp nowych kanałów w ramach telewizji cyfrowej. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, a wśród nowości pojawiła się tylko... Kino Polska Muzyka. Myślę, że informacja o planowanych nowościach programowych po prostu rozwiałby wątpliwości klientów, szczególnie tych którzy myślą o zmianie operatora.

  To tyle ode mnie. Jak już wspomniałem. Z usług i ich jakości jestem ogólnie zadowolonych. Brakuje pjednak, a może przede wszystkim, stałego poszerzania oferty o nowe kanały TV (jak przystało na lidera) oraz kilku rozwiązań promocyjnych w zakresie programów premium.

 • Ja też chce sie zapytać UPC czemu nadal nie rozwija pakietu Super HD?Podobno miał być rozwijany , a wręcz stoi w miejscu i nawet jeden kanał HD ubył.Zabraliscie jakiś czas temu kilka kanałów z analoga podobno na rzecz rozwoju tv cyfrowej,ale tego rozwoju jak nadal nie widac.

 • i kiedy w koncu zabierzecie z programow muzycznych kanal Comedy Central Family,a dla was nadal VH1 Polska( Kpiny )

 • No dobrze ma być merytoryczna dyskusja to będzie...Czym kierowała się osoba tworząca pakiet Pakiet eXtra Sport ?? Czy naprawdę nie można było dwóch kanałów wrzucić do pakietu Max HD?? Po co taki śmietnik robić z kanałami premium? Z resztą pytań o rozwój Super HD nie będę się dublował:)

 • Czy ciągłe lansowanie Vod ,Netu to wszystko na co was stać w tym roku???Abonenci czekają przedewszystkim na nowe kanały,a brak u was nadal oczekiwanych przez wielu abonentów kanałów jak...NEXT MUSIC HD,VH1 EUROPE,REBEL TV,SCIFI CHANNEL ,EUROSPORT HD, FOX HD,pakiet kanałów N....czy nawet dostępnych także drogą naziemną w DVB-T - TV6,POLSAT SPORT NEWS.Kanałów nowych coraz więcej na rynku się pojawia,ale my jako abonenci największej sieci nie możemy się nadal doczekać nawet kanałów nadających już tyle lat jak wspomniany SCI CHANNEL oraz EUROSPORT HD.Pozatym u mnie w Gdańsku-Trójmiescie jako jedyna kablówka nie macie ani jednego lokalnego kanału ,a nadaje tu kanał Pomorska tv ,czy tez TV EiA .Jesteśmy tu skazani tylko na ledwie 3 godziny blok lokalny w TVP INFO który na dodatek puszczacie w kiepskiej analogowej jakosci i to w tv cyfrowej-a ten kanał nadaje w Gdansku w DVB-T Mux 3 i rzeczywiscie jest to jakość cyfrowa.

 • Fajnie by było gdyby UPC pomyślało o włączeniu jakiś obcojęzycznych kanałow typu rtl,pro7,sat1,dsf,ard,zdf,rai uno,nbc(cnbc),abc,al-jazeera,itd co umożliwiałoby dzieciom poznawanie innych kultur z ichniejszymi językami ;)

 • Kedy Polo tv?

 • nigdy

 • :)

 • Pytanie(a) do UPC i TYLKO do UPC:

  Czy znane są jakiekolwiek terminy włączenia do oferty kanałów:

  1) Canal+ GOL HD

  2) Canal+WEEKEND HD

  3) Ale kino+ HD

  4) Planete+ HD

  5) Kuchnia+ HD

  6) Domo+ HD

  7) MiniMini+ HD

  8) TeleTOON+/Hyper+ HD

  9) TVN7 HD

  10) TVN Turbo HD

  11) TVN Style HD

  12) nPremium HD

  13) nPremium 2 HD

  14) nPremium 3 HD

  15) nPremium 4 HD

  16) nSport (HD)

  17) MGM (HD)

  18) Wojna i Pokój

  19) FOX (HD)

  20) EuroSport HD

  21) EuroSport 2 HD

  22) TV6

  23) PolsatSport News

  24) U-TV

  25) ATM-Rozrywka

  26) Rebel-TV

  27) disco tv

  28) Polo TV

  29) Rodin TV

  30) HBO 2 HD

  31) HBO Comedy HD

  32) Cinemax HD

  33) Cinemax 2 HD

  34) VH1 Europe

  ??????????????????????????????????

 • No to o BBC Knowledge HD i VH1 Classic nie pytam... oferta Tesat owszem ciekawa, niemniej jednak paru kanałów mi tam brakuje, kwestia zasięgu i dostępności - u mnie w mieście nikt o nich nie słyszał...

 • gleboko,coraz glebiej w lesie UPC jestescie z oferta kanalow w TV CYFROWEJ......

 • 21 nowych kanałów? O Matyldo. W UPC taką ilośc osiąga się w 5 lat :)

 • :)

 • Luka Sz

  3 hours ago

  21 nowych kanałów? O Matyldo. W UPC taką ilośc osiąga się w 5 lat

  optymista

  nie powinno być 50 lat

 • Orange Sport, które ZA DARMO udostępnia swój sygnał kablówkom, już jest w Multimediach. Na sobotę zapowiedział się do mnie ich przedstawiciel handlowy. Moje pytanie jest krótkie - czy mam jeszcze poczekać parę tygodni, czy już zmieniać operatora?

 • kiedy wrescie nowe kanały???jesteście znowu coraz dalej za konkurencją..wstyd.

 • Czy moglibyście łaskawie umieścić C+GOL w przewodniku Tv( którym tak się chwalicie) i poprawić pozycję C+WEEKEND, czy to również,podobnie jak wsłuchiwanie się w sugestie programowe klientów jest nie do przeskoczenia?... Chciałoby się dodać z wyrazami szacunku, ale niestety się nie da....

 • znaczy się.... olewania klienta część dalsza :)

 • @ Tomek

  Dziękuję za informację. Błędy na stronie WWW - przewodnik TV - zostały zgłoszone do poprawy.

 • Aaaaaale czad! Latające penisy przed nosem dzięki UPC ;).

  A już 10 grudnia na żywo Wladimir Klitschko - Jean-Marc Mormeck w Orange sport, którego w UPC nie ma...

 • Pytanie Do UPC kiedy będą nowe kanały w u UPC?

1 2 3 4 »